fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Події
“Україна втрачає таланти” : Помер відомий український художник (фото)

Сумну звістку повідомила на своїй сторінці у Facebook колега митця Катерина Ганейчук:

«Україна втрачає таланти. Сьогодні пішов з цього життя видатний художник…мої щирі співчуття…мир душі його…»

Микола Кумановський є автором герба Луцька, ілюстрацій до повного зібрання творів Григорія Сковороди, яке вийшло у США, автором ідеї та проекту пам’ятника-храму борцям за волю України «Стріляючий ліс».

31 серпня Миколі Кумановському мало виповнитися 65.

Читайте також: “ТАКЕ БУВАЄ ЛИШЕ В ФІЛЬМАХ”: У США ПОДРУЖЖЯ ПОМЕРЛО В ОДИН ДЕНЬ ПІСЛЯ 58 РОКІВ ШЛЮБУ

микола кумановський

Джерело.

Related Post