fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Суспільство
Українець стверджує, що знайшов шматок мухи у цукерках ROSHEN: компанія відреагувала дивно

У товарах різних категорій українці частенько наштовхуються за небажану “живність” – бувають і таргани, і рештки невідомих істот. Джерело

Інколи навіть муху розрізнити можна. Щоправда, прикро, коли вони “оселяються” просто у цукерках. Схожий випадок описав Ігор Добровольський на сторінці у Facebook.

За його словами, солодощі придбав у одному з магазинів мережі ROSHEN. Про знахідку одразу повідомив у службу підтримки компанії:

“Всі знають що я люблю цукерки, але і від м’яса теж не відмовляюся, але м’ясо в цукерках це не моє! Попалася мені тут частина мухи в цукерці Рошен ROSHEN.

Написав я в їх підтримку – мовляв так і так, така дурниця сталася – як ми можемо вирішити цю проблему? А вони мені – віддавайте нам цукерку і ми вам повернемо вартість – я посміявся і відмовився.

Протягом 14 днів вони проводили розслідування, яке встановило, що у них супер технологічне обладнання і комаха потрапити в цукерку не може. Ось тепер навіть не знаю що мені робити те – доїсти цукерку?”, – іронізує Добровольський.

Читайте також: Весняні канікули 2019: як карантин вплине на відпочинок дітей

Справді, повернути товар у магазин можна протягом 14 днів за умови збереження чеку, але навряд чи буде користь із компенсації коштів за одну цукерку.

Пощастило, що такі солодощі ніхто не встиг скуштувати.

Related Post