fbpx
Суспільство
Українець стверджує, що знайшов шматок мухи у цукерках ROSHEN: компанія відреагувала дивно

У товарах різних категорій українці частенько наштовхуються за небажану “живність” – бувають і таргани, і рештки невідомих істот. Джерело

Інколи навіть муху розрізнити можна. Щоправда, прикро, коли вони “оселяються” просто у цукерках. Схожий випадок описав Ігор Добровольський на сторінці у Facebook.

За його словами, солодощі придбав у одному з магазинів мережі ROSHEN. Про знахідку одразу повідомив у службу підтримки компанії:

“Всі знають що я люблю цукерки, але і від м’яса теж не відмовляюся, але м’ясо в цукерках це не моє! Попалася мені тут частина мухи в цукерці Рошен ROSHEN.

Написав я в їх підтримку – мовляв так і так, така дурниця сталася – як ми можемо вирішити цю проблему? А вони мені – віддавайте нам цукерку і ми вам повернемо вартість – я посміявся і відмовився.

Протягом 14 днів вони проводили розслідування, яке встановило, що у них супер технологічне обладнання і комаха потрапити в цукерку не може. Ось тепер навіть не знаю що мені робити те – доїсти цукерку?”, – іронізує Добровольський.

Читайте також: Весняні канікули 2019: як карантин вплине на відпочинок дітей

Справді, повернути товар у магазин можна протягом 14 днів за умови збереження чеку, але навряд чи буде користь із компенсації коштів за одну цукерку.

Пощастило, що такі солодощі ніхто не встиг скуштувати.

Related Post

facebook