fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Україні загрожує епідемія коклюшу та кору

Рівень імунізації від найстрашніших інфекційних захворювань в країні становить лише 50%.

Україна може накрити епідемія коклюшу та кору. Такий прогноз дав британський професор Девід Солсбері, який напередодні приїхав в Україну.

Зараз рівень імунізації від найстрашніших інфекційних хвороб в Україні становить 50%. Від туберкульозу щеплена кожна десята дитина. Від дифтерії, правця та кашлюку взагалі тільки 2 відсотки. Це найнижчі показники в світі. Причиною катастрофи з щепленнями, перш за все, є відмова батьків і відсутність вакцин протягом декількох років.

“Обставини, які призвели до спалаху поліомієліту, знову себе проявлять. Можете очікувати, що буде спалах кору. Кір передається дуже легко. Якщо таке трапиться, то діти почнуть вмирати”, – розповів Солсбері.

“Ви ж не позбавляєте своїх дітей питної води, ви ж даєте їм одяг, їжу. Чому ви не даєте їм вакцини?” –додав він.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров’я констатувало початок нового епідемічного сезону захворюваності на ГРВІ. У той же час медики кажуть, що епідемії грипу поки немає.

Читайте також: БРИТАНЕЦЬ ВИПАДКОВО ВИЯВИВ У СЕБЕ РІДКІСНУ МОНЕТУ

Джерело.

Related Post