fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Економіка
Україні загрожує зооепідемія: 100% великої рогатої худоби може загинути

Молоко і м’ясо можуть подорожчати

Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) попереджає про загрозу епідемії нодулярного дерматиту, який може призвести до загибелі 70-100% великої рогатої худоби. Представники ВАР вже звернулися до президента, прем’єр-міністра та секретаря РНБО з вимогою терміново почати боротьбу з хворобою.

“На початку липня в Болгарії Міжнародне епізоотичне бюро зафіксувало перші сім випадків дерматиту, а вже на початку серпня ситуація переросла в епідемію. Хвороба просувається зі швидкістю 70-100 км за добу, і зараз нас від неї відділяє тільки Румунія. Тому вже через 3-4 тижні вірус може досягти кордонів України”, — наголошується в повідомленні ВАР.

М’ясо і молоко уражених тварин містить вірус, тому на країни, де зафіксовано спалах, накладають обмеження експорту зернової, молочної і м’ясної продукції.

Читайте також: Як змінився добробут українців упродовж 25 років Незалежності — інфографіка

“Хвороба в першу чергу обернеться збитками для аграріїв і країни в цілому. Потрібно буде знищувати заражену худобу. Це призведе до зростання цін на молоко і м’ясо для населення. А можлива заборона на експорт зерна (вона буде в першу чергу) взагалі може підірвати нашу економіку — за перші півроку 2016-го частина АПК в експорті перевищує 40%. І зерно тут займає найбільшу частину”, — попереджає аграрний експерт компанії “ААА” Марія Колесник. Зазначимо, що раніше Україна призупинила імпорт яловичини з країн Балканського півострова і РФ.

Джерело

Related Post