fbpx
Breaking News
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Марта ніколи себе не вигадувала, була такою, як була. Вперше пізнала любов у дванадцять з троюрідним братом, старшим на три роки. Потім були різні хлопчаки з села. А в 15 вона закохалася у Гната, батька свого однокласника. І то вже на все життя.
Я купила собі кілька дуже гарних і зручних речей. Що тут сталося? Дома вuбyхнув скaндал! Виявляється, чоловікові набридли мої, незрозуміло з чого приготовлені, котлети. Його нудить від борщів і риби. Йому набридли пиріжки і млинчики, а я тут вбиратися надумала! Для кого це я в декpетній відпустці вбираються? А куди це я ходити надумала? На допомогу чоловікові прибігла свекруха
– Ми з твоїм батьком любили один одного, одружитися збиралися, а потім вона приїхала, і твій батько кинув мене, заради неї. А я дитину чекала від нього, а потім втратила, через переживання. А твоєму батькові хоч би що, він просто сказав, – Вибач! Так я, якщо хочеш знати, все життя чекала слушної нагоди, щоб коли прийде час вдaрити, якомога бoлючіше, шкода от тільки, твій батько не дожив, але нічого нехай мати стрaждає
Нарешті наpoдився син. З одної нічної роботи, Антон пішов, щоб частіше бувати вдома і бачити сина. А ось з двох інших не став йти, гроші сім’ї були потрібні. Тепер Катя почала вередувати, адже їй доводилося самій возитися з дитиною. Антон допомагав як міг, особливо вечорами, але Каті цього було мало. В один з вечорів Катя закотила справжній скaндал
Події
Українська телеведуча потрапила в аварію

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк разом із знімальною командою потрапили в ДТП під час зйомок програми “Орел і Решка”.

Команда разом із ведучою мали відзняти чергову серію для сезону “Рай і Пекло”. Проте по дорозі в місто Квінстаун (Нова Зеландія) автомобіль потрапив в аварію.

Як відомо, на дуже вузькій вулиці зустрілися два великих автомобілі, що не змогли розминутися. Водій машини знімальної групи не “викрутив” і машину повалило на бік.

На Youtube-каналі програми опубліковане відео, де Леся розповідає про ДТП, в яку вони потрапили. Як можна побачити, всі залишилися живі й аварія обійшлась без серйозних травм.

“Друзі, перший раз в житті ми потрапили в аварію всією групою. Машина зараз лежить на боці. Всі живі, всі нормально. У мене, по ходу, зламаний ніс, я його не відчуваю”, – розповіла на відео телеведуча.

Читайте також: АРСЕН МІРЗОЯН ТА ТОНЯ МАТВІЄНКО ОДРУЖИЛИСЬ

Джерело.

Related Post