fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Україна
Українські бійці розповіли всю правду про те, як бойовики дотримуються “режим тиші” на Світлодарськ дузі (відео)

Військове телебачення України опублікувало відео, в якому українські військовослужбовці розповідають про ситуацію, що склалася в районі Світлодарськ дуги.

Військовослужбовці показали, як виглядають сліди від обстрілів, і розповіли, яку зброю використовують бойовики під час нападу на українські позиції, передає “Діалог.UA”.

За словами бійців, вороги домагаються встановлення “режиму тиші” з однією метою: щоб встигнути зробити ротацію, змінити свої позиції. При цьому самі бойовики вогонь не припиняють вести.

Місцевість, на якій зараз знаходяться українські військові підрозділи, має дуже складний рельєф, що дає бойовикам деяку перевагу. Українським військовим не завжди легко помітити, як до їх позиціях підбираються снайпери.

Читайте також: Мережу підкорила неймовірна “Молитва на Різдво” від легендарних музикантів та героїв з АТО (відео)

Джерело.

Related Post