fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Прогрес
Українські інженери показали розробки, якими можна пишатися

Українська IT-індустрія продовжує утримувати третє місце за обсягами експорту послуг та товарів. Випередили її тільки аграрний сектор та металургія.

Такі дані озвучили на галузевому форумі, котрий зібрався у Києві для обговорення тенденцій, проблем та перспективи бізнесу майбутнього.

Крім того, на форумі представили низку розробок, як наприклад інтелектуальний дефібрилятор, який вже встановлений на Міжнародній космічній станції. До його розробки доклали руку й українські інженери. Він не просто дозволяє відновити роботу серця, але й забезпечує зв’язок з клінікою.

Також тут представили спортивний трекер для плавців. Ідея народилася у ліванської спортсменки, а реалізували її українці фахівці. Тепер він показує швидкість, стиль плавання, відстань і рахує пульс.

Розробники показали і справжню знахідку для депутата – електронна система засідань та голосування.

Цю унікальну систему вже використовують у комітетах Верховної Ради. Жодного кнопкодавства і паперових документів. Натомість повна автоматизація, підзвітність і прозорість.

Головне завдання України і наших інженерів – це можливість придумувати в цих трендах свої нові ходи і можливість поєднувати кілька трендів відразу. Це те, що дає цифрову трансформацію бізнесу,
– розповів директор Асоціації “ІТ України” Віктор Валєєв.

Проте найбільшою проблемою українського ІТ є регулярні обшуки з боку правоохоронців.
Це відлякує інвесторів і змушує емігрувати програмістів. Лише за останні два роки Україну залишили 9 тисяч програмістів.

Читайте також: Дятли проти новобудов: неймовірна історія

Джерело

Related Post