fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Здоров'я
Українські медики попередили про розповсюдження невідомого вірусу

Все більше українців з’являється в лікарнях. Вони скаржаться на сильну слабкість в тілі, високу температуру, неприємні відчуття в горлі, кашель.

Але разом з тим, температура тіла не піднімається вище 38 градусів, що не вказує на ГРВІ.

Про це розповів столичний лікар-імунолог Федір Лапій.

Медик підкреслив, що вірус найбільше схожий на парагрип, який є типовим для нинішнього сезону. Тому сімейні лікарі будуть призначати симптоматичне лікування.

Відзначимо, що парагрип починається з болю в горлі і сухого кашлю. Потім трохи підвищується температура тіла. За всіма ознаками він нагадує звичайну застуду.

Читайте також: ЦІНИ НА ПРОДУКТИ В УКРАЇНІ ВІДПУСТИЛИ У ВІЛЬНЕ ПЛАВАННЯ

Джерело.

Related Post