fbpx
Україна
Українські силовики на Донбасі взяли в полон бойовиків

Українські силовики затримали трьох бойовиків. Про це повідомляє поліція Донецької області

Так, розповіли правоохоронці, 45-річний житель Костянтинівського району приїхав до окупованого Донецьк в листопаді 2014 року. На під’їзді до міста, під час перевірки на блокпості “ДНР” в Ясинуватій, бойовики всіх чоловіків вивели з автобуса і запропонували вступити в свої ряди.

“Константиновець був єдиним, хто погодився. В окупованому Донецьку новобранця видали автомат і поставили охороняти базу “Сходу”, ніс він службу і на блокпості. За це обіцяли платити 2,5 тисячі гривень. Але все пішло не так, як розраховував найманець.

Під час одного з боїв під Авдіївкою бойовика контузило, а після лікування в госпіталі він вирішив не повертатися до бандформування. Чоловік повернувся до Костянтинівки, де влаштувався на місцеве підприємство, думаючи, що про кримінальне минуле ніхто не дізнається.

“Ще один колишній бойовик ховався під виглядом мирного жителя. 24-річний житель Новолуганського приєднався до бойовиків в червні 2014 року. Він “ніс службу” на блокпосту, розташованому поблизу с. Луганське, тоді ще Артемівського району, де здійснював незаконний огляд автотранспорту та громадян. Новобранець забезпечував збройний захист блокпоста з автоматом Калашникова в руках”, – відзначили в поліції.

Але вже через два тижні бойовик став свідком того, як зброєю, яку він отримував на чергування, били прикладом по голові ні в чому не винних мирних громадян. Тоді він зрозумів, що помилився з вибором “професії” і покинув ряди противника.

“Аналогічна біографія і у 27-річного жителя Лиману, який в травні 2014 чергував на блокпості на перехресті автодоріг Червоний Лиман Сіверський-Ямпіль-Крива Лука. Колишнім бойовикам загрожує до 8 років позбавлення волі”, – зазначили в поліції.

Читайте також: Українці підкорюють світ: в США керують вузами, в Німеччині – оркестрами, а в Канаді – МЗС

Джерело

Related Post

facebook