fbpx
Breaking News
В один прекрасний день я набрала маму і попросила забрати малого з садка. На що вона м’яко відповіла, що не зможе, так як сидить з онукою Дмитра. Мене цей нюанс насторожив, і я через кілька днів зробила рeйдeрський візит в квартиру батьків. Там мене i чекав сюрприз
Матимемо 1000: нову гривневу банкноту номіналом у 1000 гривень для початку випустять в обсязі 5 мільйонів штук
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Україна
Українські заробітчани в Росії можуть опинитися у грошовій пастці

До Держдуми Росії внесено законопроект, який забороняє українцям здійснювати грошові перекази з РФ в Україну через іноземні платіжні системи. Відтак, українські громадяни, які перебувають на заробітках у Росії, можуть зіткнутися з великими труднощами з переказами зароблених грошей родичам додому.

Про це у своїй статті для видання “Апостроф” пише Артур Гор.

У матеріалі мовиться, що російський законопроект “Про внесення змін до Федерального закону “Про національну платіжну систему”, який може заборонити громадянам України здійснювати грошові перекази з Росії до себе на додому – це своєрідна “відповідь” на заборону в Україні російських платіжних систем.

Після введення обмежень, по суті, в українських громадян у Росії залишилася тільки одна альтернатива: користуватися іноземними платіжними системами МoneyGram і Western union або здійснювати перекази електронних грошових коштів. Саме цю можливість і збираються прикрити парламентарії РФ, використовуючи новий закон. Аргументи наводяться наступні: українські санкції обмежують конкуренцію на російському ринку платіжних послуг на користь іноземних платіжних систем.

Щоправда, навіть якщо такі платіжні системи як МoneyGram і Western union не зможуть переказувати гроші з Росії в Україну, транскордонні перекази через банківську систему ніхто не скасовує. Але директор Украналітцентру Олександр Охріменко впевнений, що банківськими переказами зможуть скористатися далеко не всі трудові мігранти.

Читайте також: САВЧЕНКО ВПЕРШЕ ПРОКОМЕНТУВАЛА СВОЄ ВИКЛЮЧЕННЯ З “БАТЬКІВЩИНИ”

Джерело.

Related Post