fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Шоу-бізнес
Українську телеведучу намагалися завербувати в рабство

Олена-Христина Лебідь розкрила понад шістдесят афер.

Напередодні прем’єри нового сезону “Аферистів в мережах” ведуча Олена-Христина Лебідь розповіла про найбільш шокуючі розслідування і небезпечні перипетії, в які вона влазила, намагаючись вивести на чисту воду аферистів.

За кілька сезонів проекту Олена-Христина розкрила понад шістдесят афер. Разом зі своєю командою ведуча спіймала на гарячому і показала в ефірі: шахраїв, альфонсів, збоченців, зрадників і бажаючих розбагатіти за рахунок інших.

– Олена-Христина, у “Аферистів в мережах” дуже багато фанатів. Про це говорять високі рейтинги кожного з сезонів проекту. До яких найрадикальніших зовнішніх трансформацій довелося вдатися під час зйомок, щоб вас не “розкусили” завчасно, впізнавши у вас ведучу?

– Взагалі, матеріал був знятий два роки тому, щось – рік тому. Бо дійсно стали часто впізнавати. А це – мінус конкретно для цієї передачі. Але маскуватися доводилося все одно. Та так, що в один і той же день я була матусею з дитиною і гламурною фіфою для одного і того ж таксиста – не впізнав.

– Розкажіть про найнебезпечніший випадок на зйомках нового сезону?

– ЛІС – кодове слово. Як тільки мене везуть в ліс, я розумію – буде боляче. Афера з лісом зазвичай банальна: там або луплять, або залякують. Тут було і те, і інше. Хоча зав’язка афери – казкова мрія будь-якої дівчини. Аферисти завжди майстерно маскують свої істинні цілі. Так що потім дівчина з казки доброї потрапляє в казку злу, де чудовисько не перетворюється в принца, ну ніяк, блін. А конкретно в тій “казці” – розслідуванні з’ясувалося, що чудовиськ в лісі ще й двоє.

Які нові види афер і шахрайства вам вдалося виявити під час зйомок?

– Нові будуть всі. Але запам’яталася абсолютно несподівана вербування у віртуальні повії. Тому що все було закручено так, що здогадатися неможливо! І я розумію, чому ця афера працює – дівчата просто не здогадуються, що на їх шиї вже затягується петля кабали! Занадто гарно все спочатку обставляється – а потім “хоп”, і мої голі фотки у афериста на руках! Це та афера, де мені навіть жартувати перехотілося. При всьому своєму безжурному оптимізмі!

– А чи зустрічалися аферисти, які змушували від душі насміялися?

– Так, на побаченні з Містером Діловитість ми трохи рот не порвали. Зі сміху. Ну погодьтеся, не на кожному побаченні кавалер залпом випиває рідину для миття посуду! А у нього це була частина “підступного” плану. У підсумку, ми ледве його здихалися.

– Як вважаєте, що саме в програмі утримує інтерес до неї глядачів ось уже кілька сезонів: екстремальні сюжети, ризикові розслідування або життєвість ситуацій, про які ви розповідаєте?
– Існування, однозначно! І почуття гумору ведучої – по крайней мере, так говорять ті, хто мене впізнає. Всі афери реальні. Всі синці на ведучій реальні. Всі жарти ведучої – це експромт тут і зараз. Все лажі групи і охоронців – реальні. Але і радість успішного завершення розслідування – теж реальна.

Читайте також: УКРАЇНІ ЗАГРОЖУЄ ЕПІДЕМІЯ КОКЛЮШУ ТА КОРУ

Джерело.

Related Post