fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Шоу-бізнес
Український музикант різко відмовився від виступу в окупованому Криму

Український музикант, лідер гурту “Тартак” Сашко Положинський розповів про те, що йому запропонували виступити в окупованому Криму.

Про це Положинський написав на своїй сторінці в Facebook.

Він повідомив, що йому подзвонив чоловік, який представився помічником депутата російської Держдуми і запропонував виступити на закритій вечірці в Криму.

Проте музикант різко відмовився від цієї пропозиції.

Читайте також: ЗАБУЖКО ПРО СКАНДАЛЬНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ: МИ ПОТРОХУ ВИЛАЗИМО З ТЕМРЯВИ “КОЛОНІАЛЬНОЇ НОЧІ”

Джерело.

Related Post