fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Культура
Український татуювальник підкорює Європу

Неймовірні татуювання створює художник та музикант Андрій Луковніков, українець, котрий нині мешкає у польському Вроцлаві.

Особливість робіт майстра полягає в тому, що це не звичайні тату, а картина в картині, або подвійні тату. Свої роботи він викладає на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Андрій бере за основу звичайний силует жука, комахи або птаха, і його середину розмальовує квітами та іншими оригінальними елементами. Попередньо створює трафарет та ретельн.о промальовує найменші деталі майбутньої картинки

Популярність як татуювальник Луковніков завоював ще в рідному Луцьку. З дитинства мріяв бути програмістом, але потім закінчив Волинський держуніверситет, факультет образотворчого мистецтва.

Перші тату його вчив бити місцевий майстер Тимур Денисенко. Згодом хлопці пдружилися і відкрили спільний салон.

На одне татуювання майстер витрачає 6-8 годин. Найдовше бив 12 годин поспіль.

Переїхати за кордон вирішив, бо вважає, що в рідному Луцьку йому затісно, а в Європі люди більше відкриті до експериментів. Андрій постійно відвідує тату-фестивалі та бере участь у конкурсах, про що свідчать записи на його сторінці у соцмережі.

 

Тату 4

Тату 5

Тату 6

Тату 9

Тату 7

Тату 8

Тату 12

Тату 11

 

Джерело

Related Post