fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
Українським журналістам порадили не їздити в Росію

Резонанс навколо обшуку співробітниці телеканалу “112 Україна” в Москві набирає обертів.

У Національній спілці журналістів України стурбовані проведенням обшуків у журналістки і позаштатного кореспондента телеканалу “112 Україна” Ксенії Бабич в Москві. Про це розповів виконуючий обов’язки голови Спілки Сергій Томіленко.

За отриманими даними, колеги Бабич стурбовані слідчими діями в її відношенні в світлі недавнього затримання співробітника видання “Укрінформ” Романа Сущенко.

“Редакційний колектив хоче отримати більше інформації по цій справі. Я написав запит до Спілки журналістів Росії з проханням, щоб вони підключили правозахисників і свої певні канали отримання інформації”, – цитує Томіленко прес-служба Нацради журналістів.

За словами чиновника, після роз’яснення інформації він має намір звернутися в Міжнародну федерацію журналістів для отримання заяв стурбованості і солідарності від колег-журналістів.

“Зараз головне максимальну увагу до цієї справи. Робота українських журналістів в РФ зараз небезпечна”, – підкреслив Томіленко.

У цьому контексті він від імені Союзу рекомендував українським журналістам відмовитися від поїздок на територію Російської Федерації.

Як повідомлялося, в п’ятницю, 21 жовтня, співробітники Слідчого комітету РФ обшукали квартиру прес-секретаря “Правової ініціативи”, позаштатного кореспондента телеканалу “112 Україна” Ксенії Бабич.

Читайте також: В “ПРАВОМ СЕКТОРІ” СПРОГНОЗУВАЛИ МОЖЛИВИЙ “ТЕРАКТ” В РФ

Джерело.

Related Post