fbpx
Україна
Українським журналістам порадили не їздити в Росію

Резонанс навколо обшуку співробітниці телеканалу “112 Україна” в Москві набирає обертів.

У Національній спілці журналістів України стурбовані проведенням обшуків у журналістки і позаштатного кореспондента телеканалу “112 Україна” Ксенії Бабич в Москві. Про це розповів виконуючий обов’язки голови Спілки Сергій Томіленко.

За отриманими даними, колеги Бабич стурбовані слідчими діями в її відношенні в світлі недавнього затримання співробітника видання “Укрінформ” Романа Сущенко.

“Редакційний колектив хоче отримати більше інформації по цій справі. Я написав запит до Спілки журналістів Росії з проханням, щоб вони підключили правозахисників і свої певні канали отримання інформації”, – цитує Томіленко прес-служба Нацради журналістів.

За словами чиновника, після роз’яснення інформації він має намір звернутися в Міжнародну федерацію журналістів для отримання заяв стурбованості і солідарності від колег-журналістів.

“Зараз головне максимальну увагу до цієї справи. Робота українських журналістів в РФ зараз небезпечна”, – підкреслив Томіленко.

У цьому контексті він від імені Союзу рекомендував українським журналістам відмовитися від поїздок на територію Російської Федерації.

Як повідомлялося, в п’ятницю, 21 жовтня, співробітники Слідчого комітету РФ обшукали квартиру прес-секретаря “Правової ініціативи”, позаштатного кореспондента телеканалу “112 Україна” Ксенії Бабич.

Читайте також: В “ПРАВОМ СЕКТОРІ” СПРОГНОЗУВАЛИ МОЖЛИВИЙ “ТЕРАКТ” В РФ

Джерело.

Related Post

facebook