fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Технології
Українці масово понесли смартфони і техніку в ремонт

Багато хто не може дозволити собі нові гаджети, тому намагається реанімувати поламані або старі.

Після різкого стрибка курсу валют, який зробив всі гаджети відчутно дорожчими, клієнтів у продавців нового товару поменшало. Замість того, щоб в разі поломки девайсу купити собі новий, багато людей почали нести їх до сервісних центрів (СЦ) або діставати з тумбочок і доводити до розуму зовсім вже старі моделі. Як розповіли фахівці сервісів, попит на їхні послуги за останній квартал зріс приблизно на 15-20%.

Влітку смартфони частіше “топлять”, а взимку майстри готуються рятувати техніку від механічних пошкоджень сенсорів, дисплеїв і корпусних частин, виною яких – ожеледь. Але найчастіше мобільні телефони просто “відживають” своє. При цьому найрідше ламаються мікрофони і динаміки, а також виходять з ладу кнопки.

У різних брендів є свої “хворі місця”, які іноді можуть стосуватися навіть певних моделей і серій. Серед смартфонів, які ламаються і розбиваються частіше, ніж їх побратими, майстри називають бренди Lenovo, LG, Samsung, HTC, Apple.

“У статистиці частоти поломок грає роль поширеність конкретної марки в Україні і те, наскільки сам користувач дбайливо ставитися до свого девайсу При цьому найчастіше ламаються, звичайно, бюджетні моделі, оскільки якість збірки у них нерідко залишає бажати кращого”, – помітив головний інженер з ремонту портативної техніки СЦ “Технарі” Денис Барах.

Найпоширеніші проблеми всіх брендів, то це, насамперед, вихід з ладу роз’ємів (зарядного пристрою, сім-коннектора), неможливість включити телефон, збій програмного забезпечення, тріщини екрану тощо.
Як кажуть фахівці, відновлення старих телефонів не завжди доцільне, оскільки вартість комплектуючих може перевищувати ціну на апарат на момент покупки. На рішення клієнта щодо заміни впливає безліч факторів: різниця в ціні між ремонтом і покупкою нового пристрою, звичка, наявність вкрай необхідної інформації.

Дорожнеча в післягарантійному обслуговуванні, яка часто робить ремонт недоцільним, за словами фахівців, стосується насамперед брендів Sony, Samsung і iPhone. При придбанні смартфонів даних брендів, покупець отримує модний гаджет, який радуватиме довгий час, але якщо постане питання про платну заміну великих і складних комплектуючих (дисплейний модуль, системна плата), то простіше придбати новий пристрій.

“Тут все можна порівняти з автомобілем: якщо ви купуєте модель преміального бренду, то будьте готові викласти чималу суму за обслуговування”, – зазначила фахівець з роботи з торговельними організаціями СЦ ” LEIT” Ольга Новикова.

Скільки коштує ремонт

Усереднені ціни на сервісні послуги практично не змінилися з минулого року. Але подорожчали комплектуючі, цінники на які безпосередньо прив’язані до курсу валют. І якщо раніше вартість, наприклад, заміни сенсорних панелей, стартувала з 350 грн, то зараз – з 650 грн.

broken-72161_1280

Середні тарифи на усунення найпоширеніших поломок (саме на послуги) такі:

  • заміна екрану – 350 грн;
  • перепрошивка – 250 грн;
  • ремонт роз’єму зарядки 350 грн;
  • ремонт материнської плати – 600 грн;
  • чистка від залиття (потрапляння вологи або рідини) – 500 грн.

Разом з тим, вартість екранів дуже різна: від 400 грн до 15 тис. грн залежно від “топів” конкретної моделі.

Давати будь-які прогнози щодо цін та попиту на їхні послуги майстри не беруться, кажуть – все безпосередньо залежить від курсу іноземної валюти, а також від доходів людей. Проте, більшість дотримується думки, що чим дорожче обходитиметься покупка нового девайсу в магазині, тим більше охочих буде відновити свої старі або поламані мобільні телефони.

Читайте також: “ЕКСТРЕНИЙ” СУД У СПРАВІ ЄФРЕМОВА ПЕРЕНЕСЛИ НА ПОНЕДІЛОК

Джерело.

Related Post