fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Технології
Українці створили нову бойову машину

Українські інженери створили нову військово-окопну машину на базі КрАЗу.

Про це повідомляє poltava365.

За даними розробників, траншейно-котлованна машина призначена для риття траншей і котлованів у ґрунтах різних категорій.

Крім того за її допомогою можна засипати виямки і розчищати майданчики.

Під час роботи над новим зразком техніки була змінена конструкція рами під установку складного землерийного устаткування і штовхаючого відвалу бульдозера.

За статистикою “Укроборонпрому”наразі задіяні понад 1700 одиниць спеціальної техніки, більшість із якої вже суттєво застаріла.

Військові експерти зазначають, що в сьогоднішніх умовах устаткування потребує оновлення – старі зразки не можуть експлуатуватися на рівні з новими.

Читайте також: Водій рідкісного суперкара перевищив швидкість: машину розірвало на шматки (відео)

Джерело.

Related Post