fbpx
Суспільство
Українці здивовані: у Чернігові коту зробили татуювання

Зоозахисники вважають такі «художества» жорстоким поводженням з твариною.

Скандальні фото татуйованої кота обурили українців в інтернеті. Фотографію в соцмережах виклала господиня тварини і вже вислухала з цього приводу все, що про неї думають, як і власники одне
го з чернігівських салонів, де нещасному тварині робили татуювання, пише ТСН.

Власниця кота породи сфінкс захотіла, щоб в тату-салоні коту набили на грудях малюнок. Жінку одразу засипали гнівними коментарями в соцмережах.

«Це катастрофа! Я просто відчув всю ту біль, яку відчув кіт. Вони дуже чутливі до болю. Наприклад, сьогодні ось їй чистив вушка — і у нього вже почервоніння. А я торкнувся ваткою на паличці», — сказав телеведучий Віталій Школьний.

Читайте також: ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД КУРСУ ДОЛАРА НА ЦЬОМУ ТИЖНІ: ЕКСПЕРТ

«Років 15 тому робив собаці на вусі татуювання. Господар хотів, щоб його собака відрізнялася від інших. Було дуже незвично. Людям роблю без проблем. А ось собаці якось …», — сказав майстер тату Андрій.

Зоозахисники кажуть — тату для тварини — це точно жорстоке поводження.

«В даному випадку, оскільки всі розуміють, що ця процедура хвороблива, вона йде на страждання — жорстоке поводження мало місце однозначно! Втім, покарати за таке український Кримінальний кодекс не дозволяє, тому що тату завдає каліцтва звірові, і не викликає його загибель.

Можна спробувати накласти штраф на господаря-кривдника і то лише при наявності достатніх доказів. Сума може досягти трьох тисяч гривень «, — говорять фахівці.

Related Post

facebook