fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Технології
Українці зможуть купити вітчизняний електробайк

Український стартап DelFast розпочав продаж електробайків.

Про це повідомив засновник стартапу Данило Тонкопій на своїй сторінці в Facebook.

“Тепер DelFast не тільки їздить на електробайках, але і продає їх. Ми самі обкатуємо всі моделі і тестуємо їх, коли кур’єр проїжджає щодня по 130-150 км за будь-яких погодних умов, тому все робимо на совість, для самих себе”, – написав він.

На одному заряді такий ровер проїжджає у середньому 120 км; середня швидкість – 40-42 км/год і її можна збільшити, але тоді зменшиться пробіг. Раму можна пофарбувати в будь-який колір.

Вартість такого електробайка – $2100. Щоб оформити замовлення, потрібно написати в Facebook Данилові Тонкопію або директору стартапу Сергію Денисенкові. Від моменту подачі заявки до фактичної доставки покупцеві доведеться почекати приблизно два тижні.

Читайте також: Як Самсунг рятує Україну

Джерело

Related Post