fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 минут! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молотися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Суспільство
Українці зможуть розраховуватись за допомогою відбитка пальця

В Україні можна буде розраховуватися відбитком пальця.

“Щоб платити пальцем, досить один раз “прив’язати” відбиток до своєї картки і розплачуватися в торговельних точках.

Які підтримують цю технологію – приклавши палець до зчитувача біометричних даних”, – повідомляє прес-служба Privatbank.ua.

Все що потрібно, це лише один раз “прив’язати” свій відбиток до картки,

Послугу біометричної оплати за відбитком пальця запустили спільно ПриватБанк і міжнародна платіжна система Visa.

Читайте також: ЖІНКА ЗНАЙОМИЛАСЯ І КРАЛА ТЕЛЕФОНИ У П’ЯНИХ ЧОЛОВІКІВ

Передбачається, що технологія буде цікава насамперед малому та середньому бізнесу, вуличним торгівцям, оскільки приймати платежі можна за допомогою власного смартфону або планшета та спеціального біометричного сканера.

Related Post