fbpx
Світ
Українці зможуть відправитися в подорож невідомо куди

Після того як стартував портал Secret Ticket українці зможуть відправитися в невідому подорож. При покупці квитків ніхто з туристів не знатиме, в яку точку країни він їде, про це сервіс сповістить лише за добу до відправлення.

Після того, як МЗС настійно рекомендував не їхати на відпочинок в Єгипет , українці зможуть скористатися принадною пропозицією і відправитися в подорож по “секретним квитку”. Після того як в Україні почав роботу туристичний сервіс Secret Ticket, жителі країни зможуть виїхати на вікенд по поїздці-сюрпризу.

Туристи, які відправляються по даній системі, отримують квиток на автобус або квиток в плацкарт-вагон, ночівлю в хостелі або готелі, а також рекомендаційний лист про найцікавіші пам’ятки та місцях міста.

Найпривабливіше те, що відпочиваючий не знає, куди він їде до самого останнього моменту. Сервіс оповіщає власника квитка за добу до відправлення.

В основному сервіс пропонує тури в не дуже відомі серед туристів місця. На даний момент база сервісу складається всього з 10-ти населених пунктів, але її мають намір постійно оновлювати.

Читайте також: У ДНІПРІ ЧОЛОВІК ВБИВ ЦЕГЛИНОЮ ЖІНКУ ТА СПРОБУВАВ СПАЛИТИ ЇЇ

Перший “секретний тур” стартує 15-го травня, заздалегідь заброньовані квитки коштуватимуть набагато дешевше, ніж в день початку роботи послуг. На даний момент поїздка для однієї людини коштує 1 190 гривень, при замовленні двох квитків і більше – 700 гривень з людини. У травні ж ціна виросте – ціна за одну людину складе 1 890 гривень, за двох і більше – 995 з людини.

За словами творців порталу, 10% з кожного туру вони будуть витрачати на організацію для дітей сиріт екскурсії.

Джерело.

Related Post