fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
Українців попередили про сильні морози

Вже найближчої вночі в Україні очікується похолодання до -8 -15 градусів, розповідає УНІАН
За її словами, на північному сході буде холодніше, місцями до -18. Вдень буде холодно, -4 -8, на сході і північному сході -7 -13 градусів.

“Трохи вище градуси очікуються на заході і півдні, вдень 0-5 морозу. Але вночі морозно”, – йдеться в її повідомленні. Діденко обіцяє, що опадів не буде, лише в Криму та Приазов’ї очікується сніг.

Крім того, прогнозує синоптик, в ніч на 17 грудня морози триматимуться на сході і в центрі аж до Запоріжжя. “А вже вдень потеплішає – парадокс – на півночі, включно з Києвом, і там вдень буде аж до відлиги”, – йдеться в її повідомленні.

А над півднем України зараз – циклон, центр якого приблизно над півднем Херсонщини або північним Кримом.

Читайте також: СЕЗОН ГРИПУ 2016-2017: ХТО В ЗОНІ РИЗИКУ

Джерело

Related Post