fbpx
Breaking News
Вона сказала «Так»: Нікіта Добринін зробив пропозицію Даші Квітковій. Такої романтики ви, мабуть, ще не бачили!(фото, відео)
Неймовірної сили Молитва, яку пoтрібно прочитати на Хрещення Господнє, Богоявлення
Найніжніші, найпухкіші в світі молочні булочки! Найпростіші у приготуванні. Все життя дякую бабусі за рецепт. Смакують не лише солодкими, а й із шиночкою, солоним огірочком, борщем.
Навіть не знаю з чого почати, просто в голові не вкладається. Таке відчуття, ніби світ просто перевернувся. Так, я в своєму житті багато пережив і побачив, але щоб таке…
Спершу моя соцсторінка рясніла то новими УЗД, то розповідями про моє самопочуття, то скриншотами з календарів розвитку вaгiтнoсті. Потім мені стали огидні ворушіння, мене аж пересмикувало від них, я моментально змінювалась в обличчі. Не знаю, як пояснити … я всім своїм нутром відкидала те, що в мені, мені мій стан був вкрай неприємний
Суспільство
Українців з великими купюрами виганяють з маршруток: чи зобов’язаний водій дати здачу

Поведінка водія з Дніпра обурило соцмережі.

У Дніпрі водій маршрутки відмовився перевозити школяра через те, що той зайшов в салон з великою купюрою.  Журналісти вирішили з’ясувати, як діяти в таких випадках і повинні водії завжди мати при собі здачу.

16-річний Ілля запізнився на урок, тому що маршрутник не знайшов здачі з 200 грн.

“Водій маршрутки висадив з салону на мороз моєї дитини через те, що у нього не було здачі з 200 грн. Невже цієї істоти так важливі 6 грн., щоб висадити дитину в 7 ранку на мороз?” – обурився батько школяра в соцмережах.

Поведінка дніпровського шофера, про який написав чоловік, обурило соцмережі. Крім того, інтернет-користувачі розкритикували і поведінку інших пасажирів маршрутки, які не допомогли дитині розміняти купюру.

Тепер батьки хлопця шукають водія.

Читайте також: ЧОМУ В УКРАЇНІ ПАДАЄ ДОЛАР: ЕКОНОМІСТ ОЗВУЧИВ ПРИЧИНИ І ПРОГНОЗ

“Завтра ми з дитиною до міськради йдемо для зустрічі з перевізником. Для встановлення водія даної маршрутки”, – розповідають батьки.

При опитуванні, яке проводили журналісти, всі водії запевняють, що в будь-якому випадку знаходять здачу для пасажирів.

Чи повинні завжди давати здачу з великих купюр, журналісти запитали і в службі організації збору та обліку виручки. Там відповіли, що ніяких правил з цього питання не існує.

А ось за кордоном, наприклад, в Бельгії про необхідність мати дрібні гроші пасажирів попереджають на зупинках. Тому люди зазвичай не ризикують платити проїзд великими грошима.

“Ви даєте 100 євро водієві. Яка його реакція? О, ні, він не буде цьому радіти! Насправді, на старих станціях досі висять оголошення:” ви повинні мати при собі дрібні гроші – 5 або 10 євро”, – розповідають місцеві жителі.

Українці ж відсутністю правил часто користуються, пояснюють водії. Мовляв, навмисно не змінюють гроші, щоб їздити “зайцем”.

Джерело. 

Related Post