fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Українцям будуть слати SMS про перереєстрацію квартир

Розсилку повідомлень передбачає прийнятий Радою законопроект про зміну механізму отримання прав на нерухомість.

Міністерство юстиції України розробляє механізми інформування державними реєстраторами зацікавлених громадян, в тому числі шляхом смс і email-повідомлення, про спробу перереєстрації їх нерухомого майна. Про це повідомив заступник міністра юстиції Павло Мороз.

“Ми розробляємо кілька способів для повідомлення реєстратором зацікавлених осіб, і способи подачі заяви. Це, швидше за все, будуть смс і email-повідомлення. Заява також буде подаватися в електронному вигляді з подальшим її наданням в паперовій формі”, – сказав він, коментуючи ухвалений Верховною Радою 6 жовтня законопроект №5067, який удосконалює механізм держреєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяження.

За словами заступника міністра, відомство активно займається розробкою підзаконних нормативних актів до документа, який вже направлений на підпис президенту.

Передбачене законопроектом обов’язкове повідомлення держреєстратором власника об’єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву про проведення реєстраційних дій, за його словами, дасть можливість протидіяти рейдерському захопленню на початковому етапі.

“У будь-якого зацікавленої особи буде можливість подати заяву про внесення заборони на проведення реєстраційної дії. Заборона буде діяти протягом десяти днів і цього терміну буде достатньо для звернення до суду з метою введення судової заборони на реєстраційну дію”, – пояснив Мороз.

Крім того, за його словами, законопроект посилює кримінальну відповідальність не тільки держреєстраторів, але і заявника, замовника і організатора рейдерського захоплення.

“Після вступу в силу закону винні в рейдерському захопленні особи можуть бути позбавлені волі на строк до 10 років. Також посилюється адміністративна відповідальність реєстраторів – позбавлення свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю”, – зазначив Мороз.

На його думку, норма законопроекту про взаємодію реєстраторів з реєстром судових рішень також мінімізує ризики рейдерського захоплення на підставі підроблених або неіснуючих рішень суду.

Читайте також: ТРАГЕДІЯ НА ЗАЛІЗНИЦІ В КАМЕРУНІ – ПОНАД 70 ЛЮДЕЙ ЗАГИНУЛИ

Джерело.

Related Post