fbpx
Breaking News
Що не кажіть, а ці биточки в томатній поливці, якими нас годували у садочках і школах, були смачні! Я кілька років тому взнала прямо в шкільній їдальні їх рецепт і з того часу іноді готую на всю родину. Ну дуже ностальгічно і смачно! Задоволені всі!
Звички нещасливих жінок: ЖЕНЕМО ЇХ ГЕТЬ!
Ох, як ці пісочні, притрушені смаженими горішками кільця смакували в дитинстві! Так захотілося саме їх нещодавно, тому знайшла рецепт у маминому старому зошиті. Даремно ми забули цей простий десерт – бо вийшло дуже смачно!
Хитрі господині перуть з… Якби я раніше знала про це, ніколи б не витрачала гроші на дорогі засоби! Просто додайте чайну ложку цього дешевого інгредієнту і переконайтеся у дивовижному результаті!
Ця ефірна олія – одна з моїх улюблених. А ви знали про її дивовижні властивості? їх багато! Магія цього ефірного масла підвищує потяг закоханих пар і створює чуттєву атмосферу. Цей аромат – один з компонентів найдорожчих парфумів, а жасминовий чай – напій краси і гармонії японок. 
Авто
Українцям довірили складання Bently

Одну з найпопулярніших і найдорожчих машин відтепер збиратимуть українські фахівці – поставлятимуть деталі для Bently із Великобританії, а остаточно готувати авто до продажу будуть на вітчизняному виробництві.

Про це йдеться в сюжеті каналу “2+2”.

Співвласник компанії, якій доручили займатися цим, запевнив, що все обладнання також виготовлено в Україні. На думку Романа Хоружного, це являється однією із головних складових успіху подібної діяльності.

На розвиток машинобудівництва вплинув розрив економічних стосунків із РФ, але це обернулося позитивними змінами – підприємства тепер роблять ставку на внутрішній ринок і орієнтується на Європу.

“Закупленого обладнання практично немає. Все, що у нас працює, виготовлено в рамках нашого підприємства і є базою нашого виробництва. Виготовляємо для себе, і це є запорукою успіху”, – додав він.

Слід відзначити, що українська продукція користується попитом у двох десятках країн Європи. Наприклад, вітчизняна шумоізоляція значно дешевша від іноземних аналогів, приблизно у десять разів.

Читайте також: На зйомках нового кліпу Світлани Лободи розбили ексклюзивний Rolls-Royce (відео)

Джерело

Related Post