fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Події
Українцям почали імплантували чіпи в руку

Чіп може служити в якості ключа від “розумного” будинку або від машини, мотоцикла та іншого транспорту і не вимагає зарядки.

На міжнародній IT-конференції Black Sea Sammit 10 вересня в Одесі вперше імплантували електронний чіп в руку людини. Операцію здійснив німецький професор Патрік Крамер, а першим володарем надсучасного гаджета став киянин Євген, після чого його прикладу послідувало ще декілька осіб.

Як пояснили організатори Black Sea Sammit, спочатку чіп не містить ніякої інформації, а управління ним здійснюється за допомогою спеціального додатку на будь-якому пристрої. “Наприклад, в чіп можна закласти інформацію з вашої медкартки, дані кредитної картки або використовувати його як візитну картку”, – пояснив професор Крамер.

Крім того, чіп може служити в якості ключа від “розумного” будинку або від машини, мотоцикла та іншого транспорту і не вимагає зарядки.

Читайте також: ЛЕЩЕНКО ЗРОБИВ НЕСПОДІВАНЕ ПРИПУЩЕННЯ ПРО ПЕРЕГОВОРИ САВЧЕНКО З ВАТАЖКАМИ БОЙОВИКІВ

Джерело.

Related Post