fbpx
Breaking News
Не знаю, як ви, а я так любила в дитинстві ці молочні коржики! Нехитрі наче ласощі, але яке дарували задоволення! І от знайшла той самий рецепт, просто спитавши у бабусі-сусідки, що працювала колись у їдальні. Робити їх виявилося легко, а скільки радості для дітей і всієї родини!
В 52 дасть фору юним! Руда талановита красуня-австралійка  знялася у відвертій фотосесії для спецвидання американського глянцю і натякнула на продовження мега-успішного серіалу з її участю.
Прислухаємося і беремо собі: 6 звичок довгожителів, про які наче і знаємо, але…
Притча якщо не про кожного, то про багатьох з нас. Бо інколи майже всі ми так робимо: бачимо і шукаємо не ті глечики…
Вони повинні відчути, що за них моляться: привітання українським захисникам від неймовірної актриси і людини, яка постійно особисто відвідує наших воїнів на передовій.
Суспільство
Українцям показали, за скільки можна купити “однушку” в різних містах

Найдешевші однокімнатні квартири практично у всіх містах України продаються на околицях населених пунктів у старому житловому фонді. Однак їхня вартість все ж значно варіюється у залежності від регіону.

Про це повідомляє Domik.ua.

Найвища вартість однокімнатної квартири зафіксована у Києві. Мінімальна ціна тут стартує від $25 тисяч. При цьому купити “гостинку” в столиці можна за $14 тисяч. Серед інших центральних областей України найвища ціна на однокімнатну квартиру зазначена в Дніпрі – від $17 тис., а найнижча вартість однокімнатної квартири у Черкасах і Кропивницькому – від $11 тисяч.

У західній частині України мінімальні ціни на однокімнатне житло коливаються у межах від $10 тис. до $19 тисяч. Найбільш висока вартість квартир зафіксована у Львові й Чернівцях – $19 тисяч. Найдешевші квартири пропонують у Хмельницькому – від $10 тисяч.

У східній частині України найвищі ціни на однокімнатні квартири простежуються у Харкові – від $18 тис., а найнижча вартість зазначена у Запоріжжі – від $10 тисяч.

У південній частині України найбільш високі показники зафіксовані в Одесі – від $20 тисяч. Мінімальні ціни зафіксовані в Херсоні – від $11 тисяч.

У Північній частині України найдорожчі ціни на квартири представлені в Сумах – від $14500, а недороге житло можна придбати у Чернігові – від $11 тисяч.

Читайте також: Українці почали обладнувати своє житло системою «розумна квартира»: як вона працює

Джерело

Related Post