fbpx
Breaking News
Центр Разумкова провів опитування: 70% українців позитивно оцінюють діяльність Зеленського, 44% – Верховної Ради
Неймовірно смачно! Без цієї страви з гарбуза наша родина не уявляє осені. Просто, корисно, легко і всім до вподоби! Готувала бабуся, мама, а тепер – і я. Просто, з фаршем, курятиною або грибами
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
Світ
Українцям порадили найкраще місце для спостережень за серпневим зорепадом

Ентузіасти вже облюбували київську обсерваторію, однак є місця значно кращі.

До Землі впритул наблизилися персеїди – відсьогодні і до суботи в темному небі можна буде побачити тисячі спалахів.

Серпневі метеори вважаються найвидовищнішими, а цьогоріч вони будуть іще яскравішими завдяки впливу Юпітера, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Астроном Олександр Велесь щоночі спостерігає за космосом у телескоп. За своє життя він побачив уже тисячі метеорів, але бажання загадав тільки одне. “Щоб я жив двісті років. Через 160 років перевірю і скажу, чи виповнилося”, – каже він.

І додає, що на зорі краще дивитися неозброєним оком. В астрономічній обсерваторії на околиці столиці збираються десятки полювальників на зорі.

У нашій галактиці зірок кількасот мільярдів. Тому зорепад – не таке вже й унікальне явище. Питання в його масштабах.

Метеори лишають довгі вогняні сліди. Під час серпневого зорепаду спалахи з’являються один за одним у різних куточках неба. “Це неймовірна річ, неймовірні враження, коли зоря перетинає все небо.

У вас є час, щоб загадати будь-яке бажання – навіть дуже і дуже велике”, – кажуть любителі споглядати нічне небо.

Персеїди – насправді ніякі не зорі, а дрібні шматки космічного пилу, які спалахують в атмосфері Землі. Їх появою ми завдячуємо кометі з довгою назвою Свіфта-Туттля. Раз на 140 років вона наближається до нашої планети і залишає по собі довгий шлейф космічного сміття.

Земля пролітає крізь нього щосерпня на радість усім, хто вірить у здійснення бажань. Щоби побачити Персеїди вже сьогодні – достатньо дочекатися цілковитої темряви та від’їхати якнайдалі від міських вогнів.

Читайте також:У США ВПЕРШЕ ДОЗВОЛИЛИ ПРИВАТНИЙ ПОЛІТ НА МІСЯЦЬ

Джерело.

Related Post