fbpx
Breaking News
61 їй, 26 – йому. Мадонна вкотре підтвердила: вона вміє насолоджуватися життям! (Фото)
За жодних обставин ці 7 продуктів не з’їсть лікар-дієтолог. Варто прислухатися, бо це дуже важливо!
Йшла 6 година моїх пoлoгів. Мав наpoдитися хлопчик, так УЗД показало. Я думала що вже вмuрaю на цьому кріслі, вже не особливо усвідомлюючи, що відбувається навколо. Поруч бігають медсестри і лікарі. І тут в палату входить високий чоловік з густою такою бородою! Мені здалося – в рясі…
Знімкам рідних не місце у гаманці поруч з грошима. Ось чим загрожує така звичка:
Ось і наpoдився перший малюк – великий, голосистий і здоровий. Тато сам гордо перeрізав пyпoвину, малюком зайнялися лікарі, а він повернувся до дружини. Ще через кілька хвилин голосно зaкрuчав і другий малюк. Тільки ось тато, побачивши дитину, знепритомнів, встигнувши перед цим задати лікарям одне-єдине питання
Суспільство
Українцям пропонують поїхати на безкоштовне навчання в Гарвард: як податися

Українські студенти та молоді науковці мають можливість навчатися в одному з найпрестижніших університетів США. Гарвардська літня школа українознавства кожного літа пропонує сім тижнів акредитованих курсів.

Студенти здобувають академічні кредити під час навчання в престижному університеті Ліги Плюща та відкривають для себе оточуючі міста Бостон та Кембридж з їхнім динамічним та неповторним життям.

Програма є розрахована на аспірантів та студентів магістерських програм. Зазвичай, студенти отримують 8 кредитів, до вибору є: мовний курс чи два тематичні курси. Український науковий інститут Гарвардського університету пропонує певну фінансову підтримку, проте заохочує кандидатів до пошуку додаткових джерел фінансування.

Цього року пропонується два спеціальні курси: “Держава – Суспільство: відносини в сучасній Україні” (4 кредити, проф. Софія Вілсон) та “Суспільство, культура і політика в модерній Україні” (4 кредити, професор Сергій Біленький), які знайомлять студентів з історією, культурою та політикою України за останні 200 років.

Літня школа триватиме з 17 червня по 5 серпня у Гарварді.

Кінцева дата для подання заявок на фінансову підтримку для участі у Гарвардській літній школі українознавства – понеділок, 13 березня 2017 року. Кандидати, що не потребують фінансової підтримки, але потребують візи (сертифікату І-20 для отримання студентської візи F-1) повинні надіслати усі документи до понеділка, 17 квітня 2017 року. Всію необхідну інформацію можна знайти за посиланням.

Читайте також: ПОДРОБИЦІ ВБИВСТВА В КИЄВІ: БІЗНЕСМЕНА РОЗСТРІЛЯЛИ В МАШИНІ, ПОРАНЕНІ ДІТИ

Джерело.

Related Post