fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Здоров'я
Українцям радять утриматися від вживання свинини в їжу

У двох областях виявили африканську чуму.

В Україні зареєстровано чотири спалахи захворювання африканською чумою свиней (АЧС): три в Одеській і один у Чернігівській областях. Через це було знищено більше сотні свиней, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

В Одеській області зафіксовано спалах у с. Осички Савранського району. Там сформували групу з вилучення свиней за участю співробітників ДСНС, райдержадміністрації та спеціалістів ветеринарної медицини.

У селі Шляхове Балтського району Одеської області через спалах АЧС вилучили і знищили 24 свині. Для того щоб локалізувати і ліквідувати спалах АЧС, провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Балтській райдержадміністрації.

На території Баранівської сільської ради Іванівського району Одеської області вилучили та знищили ще 97 свиней через захворювання АЧС. На аналогічному засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії обговорювали вжиття заходів проти хвороби свиней.

Читайте також: Увага! Українців попередили про триденний шторм

У приватному секторі с. Бакаївка Ічнянського району Чернігівської області працюють групи з вилучення свиней. На даний момент знищили три тварини. У Чернігівській області провели засідання, на якому затвердили план заходів щодо профілактики, попередження розповсюдження та ліквідації захворювання африканської чуми свиней.

Наголошується, що у всіх селах, де зареєстрована АЧС, працюють стаціонарні карантинно-міліцейські пости, там проводять дезінфекцію транспорту. У зонах спостереження та нагляду ведуть моніторинг фізіологічного стану тварин. Торгівля живими свинями, м’ясом та іншими продуктами на місцевих базарах заборонена.

Експерти радять утриматися від вживання в їжу свинини.

Джерело

 

Related Post