fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Україна
Україну на Міс Всесвіту представить кримчанка

Переможницею українського конкурсу стала 18-річна гандболістка Олена Сподинюк.

На конкурсі Міс Всесвіту – 2016, який відбудеться через три місяці, Україну представлятиме кримчанка Олена Сподинюк.

Фінал 10-го, ювілейного конкурсу пройшов у Києві 29 червня. Подія проходила в закритому форматі в готелі Fairmont Grand Hotel.

У кастингу брали участь 300 дівчат. З них до фіналу пройшли 15 найкращих. Міс Україна Всесвіту стала 18-річна Олена Сподинюк, яка зараз живе в Києві. Її зріст 181 см, а модельні параметри: 85 – 65 – 95.

Дівчина розповіла про те, що на конкурс її надихнула перемога Джамали на Євробаченні. Батьки Олени Сподинюк також зараз живуть в Криму.

Олена була наймолодшою з конкурсанток. Протягом останніх п’яти років дівчина посилено займалася професійним гандболом. Зараз вона готується вступати до Національного університету культури і мистецтв на спеціальність “журналістика”.

Нагадаємо про те, що фінал конкурсу Міс Всесвіту – 2015 пройшов 21 грудня в Лас-Вегасі. Перемогу здобула 26-річна філіппінка Піа Алонсо Вуртцбах.

Джерело

Related Post