fbpx
Прогрес
“Укрпошта” випустить аналог MasterCard и Visa

Державна компанія “Укрпошта” ініціює зміни до законодавства, які дозволять їй випускати власні платіжні картки для обслуговування фізичних осіб.

Про це заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, передає УНІАН.

“Мова йде про розширення фінансових послуг” Укрпошти “шляхом внесення змін до Закону” Про поштовий зв’язок “. Дані зміни дадуть підприємству право відкривати депозитні та поточні рахунки, випускати платіжні картки, надавати послуги інкасації”, – розповів він.

Для реалізації даної ініціативи держкомпанія пропонує визначити в законодавстві поняття поштових рахунків, які є альтернативою банківським і широко поширені в багатьох країнах.

Для реалізації свого плану “Укрпошта” має намір скористатися послугами національної платіжної системи “Простір”. За допомогою платіжної картки від “Укрпошти” українці зможуть здійснювати покупки в інтернеті, переводити кошти з картки на картку, здійснювати оплату комунальних платежів, а також отримувати пенсії і заробітні плати.

За словами Смілянського, в першу чергу така ініціатива буде націлена на жителів маленьких міст, в яких відсутні банківські установи.

“У 65% населених пунктів відсутні банківські установи. Тому це питання доступу до цивілізації”, – пояснив глава “Укрпошти”.

Читайте також: Гучний похорон “Мотороли” в Донецьку розгнівав інтернет

Джерело

Related Post