fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Шоу-бізнес
Ультракоротке міні і прозоре боді: Світлана Лобода вибрала для червоної доріжки звабливе вбрання (фото)

Співачка примірила брючний костюм від українського бренду.

Співачка Світлана Лобода порадувала шанувальників на сторінці в Instagram привабливими образами. Співачка підкреслила підтягнуту фігуру відвертими і стильними вбраннями.

На одному з фото Світлана позує в компанії свого продюсера Нателли Крапивиної.
Для червоної доріжки премії “Вища ліга” (організатор “Нове радіо”) Лобода вибрала блискучу міні-сукню, продемонструвавши довгі стрункі ноги.

Артистка також приміряла брючний костюм від українського бренду LUVI (дизайнери Людмила Седляр та Вікторія Заграфова), під який підібрала прозоре боді і чорний бюстгальтер.

Свій образ зірка доповнила локонами в голлівудському стилі, темно-бордовою помадою і золотими човниками.

loboda-1

loblda-2

loboda-3

Читайте також: ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ: ЩО ПРО ЦЕ ТРЕБА ЗНАТИ

Джерело.

Related Post