fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Здоров'я
Уляна Супрун розповіла, як зберігати і приймати таблетки, щоб не нашкодити здоров’ю

Ліки можуть стати неефективними , якщо зберігаються неправильно. Про це на сторінці в Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Якщо у вас вдома є лікарські засоби або ви приймаєте таблетки, слід дотримуватися важливих правил:

  • Уважно стежити за зберіганням препаратів;
  • Завжди читати інструкцію;
  • При прийомі лікарських препаратів чітко дотримуватися інструкції лікаря;
  • Якщо ліки пошкоджені – ні в якому разі їх не приймати;
  • Зберігати аптечку подалі від дітей.

Читайте також: Погода на тиждень: українцям розповіли, коли нарешті завітає весна

“Це начебто загальновідомі речі, які знають все. Але все одно є випадки, коли через неправильне зберігання ліки стають недієвими.

Люди самі закінчують прийом препаратів незважаючи на рекомендації лікаря, вирішують пити більше ліків, щоб краще подіяло або запивають препарати теплим пивом.

Пам’ятайте, що від правильного прийому та зберігання ліків залежить ефективність лікування і ваша безпека! “, – каже Супрун.

Related Post