fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Політика
Уряд схвалив заборону ввезення книг з РФ

Профільний комітет Верховної Ради схвалив законопроект про заборону ввезення з Росії книг антиукраїнського змісту.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко на сторінці у Twitter.

“Урядовий законопроект Про захист україського книжкового ринку від російської продукції антиукраїнського змісту щойно схвалено профільним Комітетом ВР”, – написав Кириленко.

Читайте також: У США ВИБУХНУЛИ ДВА БУДИНКИ

cuajqgnwiaa78pk

cuajqglwcaewnbh

Нагадаємо, законопроектом пропонується дозволити вільно ввозити особам 10 примірників книг. Якщо імпорт перевищить цю кількість, то для ввезення необхідно буде отримати дозвіл.

З 2012 по 2015 рік імпорт книжкової продукції з Росії в Україну зменшився з $33 майже до $3,7 млн. У 2016 році, за оцінками асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, за 8 місяців 2016 року в Україну з Росії ввезено книг не більш ніж на $2 млн.

Джерело.

 

Related Post