fbpx
Breaking News
НЕдобрий ранок: 5 помилок, які ми робимо зранку, а потім жаліємося на самопочуття. Уникайте їх – і ваш ранок завжди всміхатиметься!
Все про Різдвяний піст 2019-2020: тривалість, особливості, харчування і як правильно постувати, щоб дійсно очиститися душевно і тілесно.
Красуні, зберігайте собі місячний календар стрижок на ГРУДЕНЬ-2019 з детальними рекомендаціями! Щоб не забути, коли варто йти до перукаря, а коли краще не чіпати волосся. Нехай візит до майстра подарує вам лише позитив і зміни на краше!
Цeй сметанковий торт печу вже вдруге за місяць. Діти кажуть, що я чарівниця! А це все заслуга неймовірно легкого рецепту! Зaписуйте, гoтуйте і будьте здoрові!
Цeй рецепт дбайливо зберігається на першому аркуші пожовклого від часу зошита. Його ми завжди пекли на свята. Не було нічого більш святкового для мене, ніж ця білосніжна гірка. Звідки цей рецепт в нашій родині взявся вже ніхто і не пам’ятає. Швидко і просто готувати, а смак приголомшливий!
Суспільство
Усі ми народжуємося з крилами, але іноді життя забирає їх у нас

Усі приходять у цей світ з крилами. Діти мають невинний погляд на життя та чисте серце і розум, сповнений мрій та цілей, яких легко досягти у дорослому віці.

Досягаєте ви їх чи ні, залежить від різних речей: вашого настрою, сили, мотивації, підтримки, правильного особистого або соціального контексту.

Безумовно, це нелегко. Народитися з крилами та пронести їх через усе життя – це непросте завдання.

Кожне розчарування, навіть перешкода на дорозі або зрада можуть зірвати з крил пір’я, поки, зрештою, людина не здасться та не втратить сили, які надихали її на досягнення мрій.

Одне варто запам’ятати, що діти ніколи не повинні втрачати крила. Вони повинні насолоджуватись тими часами, коли віриться у те, що будь-яка мрія є досяжною.

Народжений з крилами, аби досягати мрії

Мозок дитини має виняткову якість, яка допомагає їм пройти увесь шлях дитинства та юності.

Ця унікальна якість – це тяга до пізнання або нейропластичність. Саме дітей необхідно спонукати до максимального розвитку їхніх можливостей, щоб вони мали змогу зростати та розпускати крила для польоту.

Існує думка, що люди, які обрізають дітям крила, частіше за все є членами родини, а також сучасною системою освіти.

Живіть у теперішньому, а не в минулому

Сім’ї, що надихають дітей, на противагу сім’ям, що позбавляють дітей шансів на успіх

Напевно, вам відомо про демократичну освіту та диктаторську. Це дві різні системи, у яких діти накопичують певний набір цінностей, які у подальшому вплинуть на їхнє дорослішання.

 • Сім’ї, у яких поважають емоції, потреби і мрії дітей, пропонують їм сімейний захист та безпеку, шляхом визнання та поваги до дітей, шляхом відкритих дверей, коли діти мають можливість досягти всього, чого бажають. Звичайно, це все відбувається під пильним наглядом дорослих.
 • Сім’ї, де воля дитини придушується, переслідують життєвий план виховання молодшого члена родини, який повинен вписуватись у поставлені рамки.

Такі сім’ї не переймаються переживаннями та думками дитини або їхніми потребами в отриманні дитячого задоволення. Вони тимчасово “відтинають” їхні крила, вважаючи дитячі мрії “нісенітницею,” а потім спрямовують нащадка на досягнення конкретніших життєвих цілей.

Якщо вас теж виховувати та навчали у такий спосіб у дитячому або підлітковому віці, ви, можливо, відчували певну обмеженість у житті, неспроможність досягти мрії.

Нові крила замість втрачених

 • Крила ніколи не зникають повністю. Після закінчення етапу дитинства або підліткового віку будуть нові можливості для тих, хто хоче покладатися на самих себе і вірить у своє право на щастя.
 • Крила продовжуватимуть рости із кожною новою мрією, з кожним кроком, який робитимите із безпекою та надією на те, що заслуговуєте на краще.
 • Для того, аби травмовані крила загоїлись, перш за все, потрібно з’ясувати, чи люди, які вас оточують, допомагають вам злетіти чи стримують вас від польотів.
 • Складні eмоційні стосунки, член родини, який вас контролює, або декілька друзів, які дбають про їхні власні інтереси, а не про загальне благо, значною мірою знижують нашу самооцінку.
 • Ставте себе на перше місце. Переконайте себе, що за своє щастя варто боротись.
 • Якщо біля вас є людина, яка хоче зірвати пір’я з ваших крил, аби зупинити політ, перегляньте ситуацію і оцініть, чи це варте зусиль. Настав час приймати рішення.

Читайте також: ЩО З НАМИ РОБЛЯТЬ ТРИВОГИ І СТРАХ: 11 НЕПОТРІБНИХ РЕАКЦІЙ

Також важливо пам’ятати про досить важливу річ. Іноді для того, аби крила виросли знову, немає іншого вибору, як «злетіти», і це те, що ви повинні зробити самотужки.

 • Якщо набратись сміливості злетіти, людина робить крок на зустріч змінам. Це може бути зміна оточення, друзів або навіть ставлення до життя.
 • Зробивши перший крок у бік змін, ви почуваєтесь вільнішими, без усього того отруйного багажу або камінчиків у взутті.
 • Внутрішній спокій дуже приємний та корисний, щойно ви це зрозумієте, ваші крила виростуть знову.

Крила готові нести вас на зустріч мріям.

Джерело.

Related Post