fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Економіка
Уже п’ять країн відмовилися від свинини з України

Найбільші втрати учасники ринку очікують після заборони з боку Росії.

Білорусь, Вірменія, Молдова, Румунія і Росія заборонили поставки української свинини і це певним чином позначилося на розвитку зовнішньої торгівлі. Як повідомляє прес-служба Асоціації “Свинарі України”, заборона Білорусі значних втрат не принесла, адже в 2015 році поставки в цю країну не здійснювалися, а в 2014 році вони не перевищували 1%.

Молдова заборонила ввезення свинини з України, побоюючись замету на свою територію АЧС, хоча протягом попередніх 9 місяців торгівля з цією країною не велась через протести місцевих тваринників.
“Найбільші втрати можна очікувати після заборони з боку Росії, адже саме цей напрямок довгі роки залишалося головним ринком збуту, де продавалося майже 90% свинини, яка вивозилася з України”, – зазначають аналітики.

Нагадаємо, на початку жовтня в Одеській та Харківській областях зафіксували нові випадки захворювання худоби африканською чумою свиней.

Читайте також: БЕЗКОШТОВНА ЗЕМЛЯ: ЯК ОТРИМАТИ І ЧОМУ ЦЕ ВАРТО РОБИТИ ЗАРАЗ

Джерело.

 

Related Post