fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Суспільство
В “1С” відреагували на санкції: бухгалтерське ПЗ продовжить працювати в Україні

Програма “1С: Підприємство” не потрапила в список підсанкційних продуктів

Російська компанія “1С” заявляє про відсутність впливу санкцій на обслуговування програмних продуктів для бухгалтерського обліку. Про це повідомила українська прес-служба компанії, передають “Українські новости”.

“Програмні продукти “1С: Підприємство” не включені в список продуктів, на які поширюються санкції. Указ президента стосується окремих юридичних осіб. Робота в програмних продуктах здійснюється і буде здійснюватися в колишньому режимі. Технічна підтримка програмних продуктів “1С: Підприємство” здійснюється в звичайному режимі (зараз і в майбутньому)”, – зазначили в компанії.

Як сьогодні стало відомо, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 28 квітня “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Читайте також: Прогноз погоди на 17 травня: в Україну суне похолодання, подекуди з дощами

Джерело

Related Post