fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
В Афганістані обстріляли два автобуси, вбито 10 туристів

Ще п’ятеро отримали поранення.

Невідомі озброєні люди здійснили атаку на два автобуси в афганській провінції Герат, в результаті чого загинули і отримали поранення туристи, повідомляє губернатор району Фархад Хадімі, передає Xinhua.

Повідомляється, що в результаті атаки озброєних людей, були вбиті 10 туристів, ще п’ятеро отримали поранення.

Читайте також: ІДІЛ вербує кошенят

“Сьогодні вранці на два міні-автобуси, які перевозили туристів, було скоєно напад озброєними особами. В результаті цього 10 осіб було вбито і п’ятеро поранені, – сказав губернатор.

Національність загиблих і поранених туристів поки невідома.

Джерело

Related Post