fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Світ
В Австрії вирішено знести будинок, в якому народився Гітлер

Первісне рішення було прийнято ще в квітні.

Влада Австрії планує знести будинок на заході країни, де народився Адольф Гітлер, повідомляють у понеділок європейські ЗМІ.

“Будинок Гітлера буде знесений. Фундамент може залишитися, але буде побудовано нову будівлю. Будівлю буде використано для благодійності або для державних потреб”, – заявив міністр внутрішніх справ Вольфганг Соботка.

Первісне рішення було прийнято ще в квітні, проте лише в липні парламент країни схвалив його.

З 1972 року МВС Австрії сплачувало за оренду будівлі щомісяця 5 тис. євро мерії Браунау-ам-Інн.

З 2011 року будівля не використовується. Влада Австрії продовжувала виплачувати щомісячну оренду, не приходячи до єдиного рішення – встановити в цьому місці меморіал, чи залишити в якості житлового будинку, чи знести його.

Глава МВС Вольфганг Соботка раніше висловився за те, щоб його знести, в той час як федеральний канцлер Крістіан Керн і віце-канцлер Райнхольд Міттерленер висловили сумнів у необхідності знесення будівлі, зазначивши, що можуть виникнути певні проблеми через те, що вона є історичною спадщиною.

Читайте також: ЯНУКОВИЧ-МОЛОДШИЙ ОГОЛОШЕНИЙ В РОЗШУК – ГПУ

Джерело.

Related Post