fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Україна
В Борисполі на пасажирку впала плитка

У терміналі D аеропорту “Бориспіль” на пасажирку впала частина плитки зі сходів, повідомила прес-служба аеропорту.

Це сталося під час виходу на посадку у літак. Пасажирка з дитиною летіла у відпустку. Як видно з фото очевидців з соцмережу, з рани на голові йшла кров.

В аеропорту запевнили, що травма в результаті інциденту незначна, її життю нічого не загрожує. Пасажирку оглянув лікар в аеропорту, а згодом і в Інституті нейрохірургії.

Постраждалу поселили в готелі при аеропорті та запропонували перебронювати квиток на найближчий рейс. Авіакомпанія вже підтвердила готовність доставити пасажирку без додаткових витрат.

Всі автобусні виходи на посадку після інциденту закрили для проходу пасажирів. В аеропорту створили комісію з розслідування та провели обстеження всіх виходів, сходи закріпили.

Аеропорт планує звернутися до компанії Japan Airport Consultants, Inc, яка контролювала реконструкцію аеропорту у 2012 році. Генпідрядником будівництва було підприємство “Догуш Аларко Єда” (Туреччина).

Читайте також:ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ ЗСЕРЕДИНИ НАЙДОРОЖЧІ ЛІТАКИ СВІТУ(ФОТО)

Джерело.

Related Post