fbpx
Breaking News
– Навіщо наpoджувати стільки дітей? Вони ж просто злидні плодять. Який від цього толк? Краще б aбopт зробили. У мене невістка так поступила, щоб Сонечці, красуні нашій, все краще діставалося. – Після почутого мені стало недобре, і я назавжди змінила свою думку прo бабусю, яку ввaжала ідeальнoю
Без яєць і молока: цe тіcто зaвжди було і залишається моїм найулюбленішим і підходить воно на всі випадки життя: для пирогів, пиріжків, булочок з часничком, піци та іншої випічки. Прoбуйтe і нехaй вaм щастить!
“Очікуються гарні морози”: стaло вiдомо кoли до України прийде справжня зима
Дивіться, який класний рецепт, де головний інгредієнт – наша рідна квасоля, привезла мені подруга з Греції! Чудовий гарнір: вітамінний, ситний, оригінальний і ще не приївся, бо це вам не макарони :) Уплітають за дві щоки навіть діти!
Найкрасивіша жінка 2019 року: британський пластичний хірург пояснив, чому саме вона.
Шоу-бізнес
В фаті і з побитим обличчям: Даша Астаф’єва постала в несподіваному образі(відео)

Днями Даша Астаф’єва оголосила про початок сольної кар’єри, і презентувала публіці свій новий хіт “Весілля”. Сьогодні на YouTube відбулася прем’єра нового синглу.

“Весілля для мене – впевнений крок у сольне майбутнє. Якщо в “Несміливій” я підкралася до нового способу, придивлялася до людей, з якими планую творити, сумнівалася і вгадувала. То зараз я точно і впевнено зробила крок. Тому що знаю, мені по дорозі з щирими і божевільними!” – каже Даша Астаф’єва.

“Скажу по секрету, цей трек був написаний для нас вже досить давно, і хоч всі були від нього в повному захваті, ми відкладали цю прем’єру.

Тепер я розумію, що вже тоді підсвідомо відчував – це сольна пісня Даші Астаф’євої. І я в неї вірю”, – каже продюсер Юрій Нікітін.

На обкладинці аудіо Астаф’єва позує в фаті і з побитим обличчям.

Читайте також: АСТАФ’ЄВА ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВОГО НАРЕЧЕНОГО

Джерело.

Related Post