fbpx
Breaking News
Господиньки, цей рецепт мого улюбленого Різдвяного струделя – перевірений роками,  випічка виходить дуже ароматна і смачна, домашні оцінять!
Кілька років тому наш гість, товариш чоловіка з Грузії, навчив мене готувати справжній грузинський харчо. Це найсмачніша страва з яловичини! І відтоді – наша родинна улюблена зимова перша страва, навариста, запашна. Смак у харчо багатий, суп ситний і зігріваючий – чоловікам тільки того і треба!
Коли обмаль часу – користуюся цим секретним рецептом і варю гречку смачно і корисно всього за 10 хвилин! Ділюся секретом, якщо ви ще про нього не знаєте.
Найвища ступінь єднання з Богом – якщо ми продовжуємо молитися, навіть коли нам добре і все гаразд, і ми щасливі. Необхідно щодня читати ці молитви Подяки, щоб постійно мати нерозривний зв’язок з Творцем.
Довго переживали вони з чоловіком і обговорювали дану тему, що їм робити – але в кінці кінців відразу ж після пoлoгів Світлана підписала відмовний лист і здавалося, забула цю історію назавжди. Хлопчика забрали відразу, як тільки він наpoдився – Світлана навіть не глянула на нього
Україна
В Хмельницкой области запустили новую полицию

Сегодня, 2 июля, в Хмельницкой области заступили на служб группы быстрого реагирования новой полиции.

Как сообщает «Слово и Дело», об этом на своей странице в Facebook глава Национальной полиции Хатия Деканоидзе.

С сегодняшнего дня на дежурства заступают 20 экипажей групп быстрого реагирования. В скором времени их количество увеличится до 33. Количество полицейских составит 430 человек.

Полицейские будут выполнять обязанности патрульных и участковых инспекторов. Их задача – оперативное реагирование на обращения и обеспечение общественного порядка в городах и селах области. На прибытие на вызов у групп будет 6-7 минут в райцентрах, и до 20 минут на прибытие в село.

Хмельницкая область также поделена на сектора, в каждом из которых базируется одна группа. В Нацполиции также подготовили соответствующую инфографику о распределению ГБР.

Источник

Related Post