fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!

Зайва вага заважає дитині повноцінно жити

Що живе в Індонезії 10-річного хлопчика, який важить близько 192 кілограмів, посадили на дієту, пише Daily Mail. Видання називає його “найповнішою в світі дитиною”. Тепер його раціон буде складатися тільки з коричневого рису.

Ар’я Пермана до цього їв п’ять разів на день. Відзначається, що апетит хлопчика зрівняється з потребами двох дорослих чоловіків. Через зайву вагу, яка не дозволяє індонезійцеві вільно пересуватися, йому довелося перервати заняття в школі. За інформацією Daily Mail, дитина відчуває проблеми з диханням і швидко втомлюється.

Повнота може завдати шкоди здоров’ю і, за словами його матері Рокхаі, привести до смерті хлопчика. Тому було прийнято рішення посадити дитину, яка через свої розміри не може носити ніякий одяг, крім саронга, на дієту.

Джерело

Related Post