fbpx
Breaking News
Уявляєш, у нього вже 10 років коханка є! Одна і та ж, а я навіть нічого і не підозрювала. 10 років! Він так просив сина, що я здалася. А в цей час у нього ця Танька була. І що він у ній знайшов? Старша нас на три роки, а ще вона наpoдила моєму чоловікові дочку, якій вже 4 роки
Цe сирне печиво колись часто пекла моя мама. Настав час, що я сама щовихідних думаю, чим же здивувати своїх дітлахів. Цей рецепт виручає мене, коли геть немає часу, а діткам хочеться солоденького до чаю!
– Скільки ти сьогодні моїх грошей витратила? Розкажи нам, про життя бабське, халявне! – сказав Сергій і смикнув дружину за фартух. Таня різко вдapила рукою по столу та дістала з шафи конверт і кинула на стіл, тут і з’ясувалася вcя прaвда
Нереально просто готується! А яке ж смачне і гарне!..
Запаморочливо смачний апельсиновий десерт за 10 хвилин – моя паличка-виручалочка! Завжди знаю, чим при мінімумі часу здивувати гостей!
Спорт
В кінці року Андрій Шевченко піде з поста головного тренера національної збірної України з футболу?

 

Головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко погодився очолити італійський «Мілан», але за певних умов.

 

Як повідомляє tuttomercatoweb.com, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко обговорив з представниками клубу «Мілан» можливість очолити італійську команду.

Андрій Шевченко під час зустрічі з технічним директором італійського футбольного клубу «Мілан» Паоло Мальдіні і керівником футбольного відділу клубу Звоніміром Бобаном, зокрема, погодився очолити команду за певних умов.

Андрій Шевченко повідомив представникам «Мілана», що зараз своїм головним завданням бачить роботу зі збірною України з футболу, з якою прагне вийти до фінальної частини чемпіонату Європи 2020 року. Тому зможе очолити «Мілан» не раніше листопада цього року. Крім того, він хоче зберегти свій тренерський штаб, з яким працює в українській збірній.

Керівництво «Мілана» взяло час, щоб обміркувати умови Андрія Шевченко, але паралельно вивчатиме інші кандидатури.

Джерело

Related Post