fbpx
Breaking News
Дуже смачний рецепт салату з печерицями порадила мені кума. Всі інгредієнти, окрім грибів, білого кольору. Тому салат виглядає оригінально, по-зимовому, дійсно асоціюється зі снігом. Але “ізюминку” сюди вносить овоч, який дуже пасує у цьому салаті, додає соковитості та втамінів, котрих так не вистачає зимовим салатам
Дiзнaйтеся, що чекає на вас завтра! Зазвичай не дуже вірю в такого роду передбачення, але тут все збіглося з моєю життєвою ситуацією. Навіть не знаю, як вийшло так точно! Дякую!
Я вступила до коледжу, а бабусі не стало через кілька місяців. Вона пoмeрла у мене на очах. Я нiколи не забуду цей обпaлюючий жaх безвиході. І я залишилася одна. Я не могла їсти, пuти, спати. За пару тижнів втратила 8 кг. Втратила інтерес до життя. Потім, мабуть, Бог мене нагородив
На вихідні частенько балую своїх рідних цим салатиком з печiнкою, яка виходить м’яка та соковита, тому що готується разом з морквою та цибулею. Рекомендую! Він дуже корисний та смачний!
В 17 років мене видали заміж. Ні мої сльози, істeрики і втечі з дому не вплинули на моїх рідних. За їх словами, вони краще знають, що для мене добре і в майбутньому я скажу їм дякую. Мені нічого не залишалося, як змиритися зі своєю долею і мовчки проживати своє життя. А я так хотіла любові…
Спорт
В кінці року Андрій Шевченко піде з поста головного тренера національної збірної України з футболу?

 

Головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко погодився очолити італійський «Мілан», але за певних умов.

 

Як повідомляє tuttomercatoweb.com, головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко обговорив з представниками клубу «Мілан» можливість очолити італійську команду.

Андрій Шевченко під час зустрічі з технічним директором італійського футбольного клубу «Мілан» Паоло Мальдіні і керівником футбольного відділу клубу Звоніміром Бобаном, зокрема, погодився очолити команду за певних умов.

Андрій Шевченко повідомив представникам «Мілана», що зараз своїм головним завданням бачить роботу зі збірною України з футболу, з якою прагне вийти до фінальної частини чемпіонату Європи 2020 року. Тому зможе очолити «Мілан» не раніше листопада цього року. Крім того, він хоче зберегти свій тренерський штаб, з яким працює в українській збірній.

Керівництво «Мілана» взяло час, щоб обміркувати умови Андрія Шевченко, але паралельно вивчатиме інші кандидатури.

Джерело

Related Post