fbpx
Breaking News
Їжмо й будьмо молодими! Фахівці назвали 5 продуктів, необхідних для жіночої молодості і краси. Вчені рекомендують обов’язково включити ці продукти в раціон, якщо ви  переступили 40-річний рубіж. 
У них кохання? Зірки “Танців з зірками” Ганна Різатдінова і її партнер Олександр Прохоров нарешті розповіли про свої відносини. Учасник шоу “Танці з зірками” Олександр Прохоров зізнався, що з партнеркою Ганною Різатдіновою проводить більше часу, ніж з близькими.
Я от не можу добре заснути на голодний шлунок. А ви теж любите перед сном щось з’їсти? Насправді, нічого страшного в цьому немає, якщо знати, що можна і корисно їсти на ніч, а що – краще не варто. Ось список таких продуктів
Субота – для піци і гри в хованки! Бо прибираємо ми в п’ятницю ввечері – щоб не витрачати на це час у вихідні. Тому що вихідні – для іншого. От ранок суботи, наприклад, – для піци і гри в хованки. Граємося, поки печеться піца. І ще момент: піца повинна бути така, щоб її можна було і маленьким, а значить – максимально з натуральних простих інгредієнтів і корисною. Ми якраз таку і робимо!
Чому не треба виливати воду з-під макаронів? Все просто! Ця вода зробить ваші страви смачнішими
Події
В Києві проломили голову Зеленському: важкі пошкодження головного мозку, зламані кістки черепа (відео)

У постраждалого важкі пошкодження головного мозку, зламані кістки черепа.

Він не може пояснити, чому на нього напала група чоловіків.

Відео із камер спостереження нічного закладу показує майже другу ночі. До кафе підходить група невідомих, знімають футболки, за хвилину під’їжджає машина, схожа на поліцейську.

В одному з київських кафе на очах у відвідувачів кілька невідомих сильно побили чоловіка, який знаходився в закладі разом зі своєю дівчиною.

“Неадекватні люди. Останнє, що пам’ятаю: забігає хлопець зі стільцем в руках », – каже потерпілий 32-річний киянин Сергій Зеленський.

Молодики спускаються у залу, люди в формі їм не заважають. Усередині нападники діють миттєво – б’ють секунд 30, ногами, бочками з-під пива, обігрівачем.

Читайте також: “УКРАЇНА ВТРАЧАЄ ТАЛАНТИ” : ПОМЕР ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХУДОЖНИК (ФОТО)

Джерело.

Related Post