fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Події
В Києві на пішохідному переході збили мати з дитиною

ДТП сталося на Лісовому проспекті (Деснянський район). Автомобіль Honda Accord збив матір з дитиною.

За словами очевидця, водій на білій Хонді в умовах обмеженої видимості повільно під’їжджав до пішохідного переходу.

В цей час несподівано на дорогу вибігла жінка з дитиною. Незважаючи на невелику швидкість авто, та застосування екстреного гальмування, уникнути наїзду не вдалося.Медики “швидкої” госпіталізували мати з дитиною (на вигляд дівчинці приблизно в 6-8 років) для більш детального огляду в лікарню.

Як виявилося жінка-водій сама везла дитину і дуже нервувала з цього приводу.

На місці ДТП працюють поліцейські, очікується прибуття слідчо-оперативної групи.

Читайте також: ЯК БОРОТИСЯ З ДИТЯЧИМ СТРАХОМ

Джерело.

Related Post