fbpx
Breaking News
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах
На столі задзвонив телефон. Подарунок дочки. Любов Сергіївна по звичці заряджала апарат, хоча дзвонити їй було нікому. Ось уже рік як мовчав, а тут раптом задзвонив. Номер якийсь невідомий. Вона притиснула руку до гpyдей і сіла на диван. Щось там, в гpyдях защеміло від почутого
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Шоу-бізнес
В мережі пліткують про роман Зеленського з відомою актрисою

Всім відомо, що зіркове життя дуже відрізняється від життя звичайних людей. І що в зірок зовсім інакше поняття сім’ї. В принципі, навіть деколи дивно, що зірки взаалі можуть дозволити собі завести сім’ю. Адже у них завжди гастролі, концерти, вечірки, корпоративи, проекти, фотосесії, зйомки і ще багато всього.

Оскільки знаменитості більшу частину свого вільного часу проводять на майданчиках, то й не дивно, що саме там і відбуваються найгучніші романи, розриви і скандали.

Саме через ймовірний роман розгорівся наступний скандал в мережі.

Відому зірку українського шоу-бізнесу, популярного гумориста Володимира Зеленського почали звинувачувати у невірності своїй дружині.

Причиною таких звинувачень стала фотографія Володимира Зеленського з його колегою по знімальному майданчику російською актрисою Оксаною Акіньшиною.

На знімку актори після зйомок нового фільму, нібито, сідають у машину Оксани і їдуть подальше від людських очей і знімальної групи.

За словами багатьох медіа Оксані немає чого втрачати, адже вона вільна пташка, а от Володимир одружений чоловік, тому мав би бути більш відповідальним.

Читайте також: ЛІДІЯ ТАРАН ВІДБИЛА КОХАНОГО У ВІДОМОЇ СПОРТСМЕНКИ?

Джерело.

Related Post