fbpx
Breaking News
Тиждень тому, коли знову стало ясним до цього багато днів похмуре небо, вони переставили своє стареньке ліжко до вікна. І тепер лежали, 90-річний старий і 89-річна стара, загорнуті у ковдру, темряву і ледь чутне дихання одне одного. І ось -заговорили. Інакше, не так, як говорили раніше. Про те, що ніколи ще не було сказане в голос.
Магазинного більше не схочеться! Ділюся власним перевіреним рецептом малосольного оселедця, який найкраще смакує до картоплі. Ні оцет, ні олія для маринаду не потрібні. Цей рецепт малосольного оселедця давно зберігається у сім’ї, він дуже простий, а рибка виходить набагато смачніша від магазинної, та ще й дешевше.
Тaкий салатик подають в багатьох ресторанах. І вiн коpистується великим попитом. Незвaжаючи на те, що це рестoранна страва, салат простий у приготуванні і з найдоступніших продуктів
Деякий час назад, для того, щоб підвищити власну самооцінку, я завів кoхaнку, з якою проводив весь вiльний чaс: Прoчитайте і зaдумайтeсь!
Притча: яk гроші впливають на погляд життя. Цe сaме тe, щo вaрто знати кoжному
Шоу-бізнес
В мережу виклали відео сварки Джонні Деппа з Ембер (ВІДЕО)

Запис імовірно було зроблено за місяць до сварки, під час якої Депп нібито вдарив Херд.

В мережу виклали відео сварки голлівудської пари Ембер Херд і Джонні Деппа, які все ніяк не можуть розійтися. Актриса почала записувати сварку на телефон потай від чоловіка.

У кадрі можна побачити явно чимось роздратованого Деппа і Ембер, яка запитує, що трапилося. В кінці ролика Депп, допиваючи пляшку вина, помічає, що його знімають, і забирає у дружини телефон. Після чого, ймовірно, розбиває його.

 Запис ймовірно було зроблено за місяць до сварки, під час якої Депп нібито вдарив Херд.

Джерела зазначають, що опубліковане відео було відредаговано, тож використовувати його в суді скоріше за все не можна буде.

Читайте також:ДЖОННІ ДЕПП РАДИКАЛЬНО ЗМІНИВ ЗОВНІШНІСТЬ ПІСЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ З ДРУЖИНОЮ (ФОТО)

Джерело.

Related Post