fbpx
Breaking News
Пам’ятаєте колись мега-популярну групу “ТАТУ”? Ви не впізнаєте сьогодні одну з “татушок”! 
Найкраща зимова перша страва в нашій оселі – солянка. Її люблять всі в нашій родині. Я давно обрала для себе саме цей рецепт, бо як на мене – він ідеальний, нічого зайвого, а смак неперевершений! Чоловік одразу хапає в обійми, як тільки бачить на плиті цю соляночку!
Ніжніше ніжного! Цей медовий пляцок тане у роті, не складний у приготуванні, печеться легко і швидко, тому готую часто! Такий смачний, що чоловік і діти просять знову і знову.
Коли на душі важко, тривожно, щось гризе і хочеться плакати – читайте ці особливі молитви і вони вам допоможуть.
Лікарі кілька годин намагалися врятувати моє життя і життя моєї дитини. Я прокинулася в палаті, навколо нікого не було, я помацала живіт і зрозуміла, що живота у мене вже немає. Я попросила принести малюка. Лікар мовчки знизала плечима і пішла… Те що було бoляче, – це нічого не сказати. Це було жaхлuво, наче тебе знищили, але ти залишилася жити
Суспільство
В Одесі жінка побила п’ятикласника

Мешканку Одеси звинуватили в побитті однокласника сина. Інцидент стався в одній зі шкіл в Суворовському районі міста. Про це сьогодні розповіли в прес-службі ГУНП в Одеській області.

“Жінка підійшла до 11-річного хлопчика і на очах у інших дітей вдарила його головою об парту. Від удару неповнолітній впав, але це не зупинило порушницю.

Вона підняла п’ятикласника за шию і штовхнула в бік шафи. Після цього вона кілька разів ударила дитини дверима шафи і вийшла з класу “, – розповіли правоохоронці.

Причиною такої поведінки жінки називають конфлікт між потерпілим і її сином. Все це відбувалося під час роботи групи продовженого дня та вчителька тим часом була в їдальні з частиною дітей.

Поліція вважала, що сталося нанесенням легких тілесних ушкоджень. Після суду обвинуваченої загрожує штраф , громадські або виправні роботи.

Читайте також: ПІД КИЄВОМ ПЕНСІОНЕР ДО CМEPТI ПOБИВ НЕВІСТКУ Й ОНУКА

Джерело.

Related Post