fbpx
Breaking News
Серйoзні стосунки, нe для них: Цuм знaкам зодiаку непoгано живeться в холoстяцькому статусі
Я росла в сім’ї, де конфлікти було прийнято вирішувати без крuків, і тим більше без рукoприклaдствa: цікава історія про те, як я врятувала незнайому пару від розлучення
Якa ж вона розумничка! Оcь, як повинна відповідати мужикам, справжня жінка!
“Часник – зимовий рятівник”, – любила казати бабуся, а на столі завжди стояло блюдце з гостро-гіркими, але такими вітамінними зубочками. Ми з бабусею заплітали часник у косички, а потім я, ставши на стілець, розвішувала їх під стелею кухні. Це був такий наш ритуал, якого я чекала, щойно починали облітати з дерев перші золоті листочки. Та часник можна зберігати не тільки в косичках. Є і інші способи висушити і зберегти його, щоб спеція не розгубила свої корисні властивості. Ділимося найправильнішими методами!
Які молодці! На Вінниччині, у селі Іванів, вже стала традицією масова ранкова шкільна руханка: енергетичний заряд, бадьорість і  краща продуктивність дітям і вчителям забезпечені!
Україна
В Одеській області встановили найбільший гранітний пам’ятник на планеті

У Тарутинському районі Одеської області встановили найбільший гранітний пам’ятник на Землі. Гігантська статуя вівчаря з’явилася на території етнографічного комплексу “Фрумушика-Нова”, передає “Думська”. Нагадаємо, там же знаходиться найбільша вівчарська ферма Європи.

Власники комплексу і ферми сподіваються таким чином збільшити потік туристів у Фрумушику.

Поки найбільшою статуєю планети з граніту залишається 144-тонний Ленін у російському Петрозаводську.

Як розповів виданню засновник комплексу Олександр Паларієв, кам’яний чабан Фрумушики вище стандартної хрущовки — майже 18 метрів з постаментом — і важить більше тисячі тонн, з яких на граніт доводиться 450.

Відкрити статую планують навесні майбутнього року.

Читайте також: КЛИЧКО БОКСУВАТИМЕ ЩЕ ДВА-ТРИ РОКИ – ЕКСПЕРТ

picturepicture_29274402164593_80715

Джерело.

Related Post